Termomodernizacja/ ocieplenie zjeżdżalni

Ocieplenie polega na dodaniu dodatkowego płaszcza pod którym znajduję się  warstwa ocieplająca z piany poliuretanowej o współczynniku przewodnictwa cieplnego λ = 0,020-0,023 W/m i grubości od 5 do 10 cm.


Dodatkowy płaszcz osłaniający pianę może zostać wykonany w dowolnym kolorze wybranym przez zamawiającego więc istnieje możliwość poza uzyskaniu gładkiej i estetycznej powierzchni zewnętrznej zmiana lub uatrakcyjnienie zjeżdżalni z zewnętrznej strony.


Podczas wykonywania ocieplenia istnieje możliwość dodatnia multimediów do istniejącej zjeżdżalni co dodatkowo może uatrakcyjnić korzystanie ze zjeżdżalni.

Ocieplenie zjeżdżalni pomoże Państwu w ograniczeniu strat ciepła na obiekcie podczas okresu jesienno zimowego oraz podczas przerwy w funkcjonowaniu zjeżdżalni np. w nocy.
Ocieplenie zjeżdżalni pozwoli również na poprawie komfortu zjazdu gdyż woda przepływająca przez zjeżdżalnie nie wychłodzi się w tak znaczący sposób i zjazd odbywa się w bardziej komfortowych warunkach.


Termoizolacja poprawia również funkcjonowanie zjeżdżalni podczas dużych upałów w dni bardzo nasłonecznione w których zjeżdżalnia bez termoizolacji nagrzewa się do wysokich temperatur.