Prace serwisowe w Osiecznicy i Piasecznie

Chcemy zaprezentować Państwu zdjęcia z kolejnych obiektów basenowych, na których wykonywaliśmy prace serwisowe na zjeżdżalniach wodnych.

Zakres prac przy niebieskiej zjeżdżalni , na obiekcie w Osiecznicy, obejmował: usunięcie pęknięć, likwidację zarysowań i osadu na powierzchni ślizgowej oraz regenerację zjeżdżalni od zewnątrz (warstwa topcoat).

Żółta zjeżdżalnia znajdowała się na basenie w Piasecznie. Zakres prac serwisowych obejmował kompleksową regenerację elementu startowego, usunięcie zagrzybienia wewnątrz ślizgu, czyszczenie i zabezpieczenie skorodowanych elementów złącznych, usunięcie osmozy z powierzchni ślizgowej zjeżdżalni oraz regenerację zjeżdżalni od zewnątrz (warstwa topcoat). Na zdjęciu widać różnice pomiędzy elementami PRZED i PO regeneracji.

Gorąco polecamy nasze usługi, dzięki którym zjeżdżalnie można nie tylko zregenerować, ale także dodatkowo uatrakcyjnić np. poprzez dodanie efektów multimedialnych LED, mp3; wykonanie ocieplenia czy też wzbogacenie ześlizgu o głowy zwierzątek z laminatu!